Przedstawiciel techniczno-handlowy - Wrocław

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY

  1. Miejsce pracy:
    • Wrocław.
  2. Wymagania:
    • wykształcenie min. średnie techniczne,
    • wiedza z zakresu sterowania i napędu hydraulicznego będzie dużym atutem,
    • minimum 3 letnie doświadczenie w strukturach sprzedażowych,
    • znajomość j. angielskiego mile widziana,
    • prawo jazdy kat. B.

    Poszukujemy osoby zmotywowanej i optymistycznej. Jesteśmy w stanie dowartościować finansowo taką osobę.

  3. Zakres obowiązków:
    • aktywna sprzedaż asortymentu firmy i doradztwo w jego zakresie,
    • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami firmy (woj. dolnośląskie),
    • wyjazdy do klienta średnio 2 razy w tygodniu, pozostałe dni praca w biurze,
    • dystrybucja wśród klientów informacji na temat aktualnie prowadzonych działań promocyjnych, warunków dostaw produktów, ich cen, itd.
  4. Firma oferuje:
    • stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię od wyników sprzedaży,
    • niezbędne narzędzia,
    • system rozwoju poprzez szkolenia branżowe,
    • dofinansowanie do pakietów sportowych.

Pracodawca zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
Prywatność - Warunki