O firmie

Hydropress. Bez przestojów od 1997 roku. 

Dlaczego my? Atuty w ręku

Hydropress to przede wszystkim wiedza i ponad 25-letnie doświadczenie w obszarze hydrauliki siłowej.
Nasi doradcy techniczni zapewniają profesjonalne przygotowanie, fachową poradę i kreatywne rozwiązania. Dzięki temu nasza oferta obejmuje kompleksowe wykonanie niemal wszystkich zadań począwszy od zaprojektowania poprzez produkcję zespołów po ich późniejszy serwis.
Dzięki stale rosnącym zasobom magazynowym zapewniamy szeroki wybór asortymentu i stabilność dostaw. Pomaga nam w tym profesjonalne centrum magazynowe, flota specjalistycznych samochodów i nowoczesny system logistyczny obejmujący swym zasięgiem cały kraj.


Stale rozwijamy własną sieć handlową a także uruchamiamy nowe kanały dystrybucji. Posiadamy kilkanaście lokalizacji usytuowanych w przemysłowych regionach Polski oraz oddział zagraniczny w Kijowie. Wszystko po to, aby wspierać naszych kontrahentów w sposób najbardziej dla nich przyjazny.


W celu zapewnienia najwyższej jakości działania wdrożyliśmy system zarządzania spełniający wymagania normy ISO 9001:2015 co potwierdza certyfikat wydany przez norweskie towarzystwo klasyfikacyjne Det Norske Veritas.

 

Współpraca z nami przynosi naszym partnerom dostęp do najnowszych technologii, oszczędności przy zakupach i pomoc w zakresie doradztwa technicznego. Kontrahenci chwalą nas za szybkość realizacji zamówień, wysoką jakość oferowanych produktów i elastyczne podejście do biznesu.
Wszystkie te aspekty wskazują na to, że wybór naszej oferty to najlepsze rozwiązanie dla firm.

Doradztwo techniczne

Jednym z atutów naszej oferty jest profesjonalne doradztwo techniczne. Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra techników i inżynierów, którzy gotowi są służyć pomocą i radą w złożonych, specjalistycznych projektach.

Wieloletnie doświadczenie oraz idące wraz z postępem stałe poszerzanie wiedzy czynią z nas zaufanych partnerów w biznesie. Wraz z wprowadzaniem na rynek kolejnych produktów organizujemy dla naszych kooperantów handlowych pokazy i szkolenia przybliżające charakterystyki i zastosowania nowych aplikacji.

 

Bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu prowadzimy doradztwo techniczne w zakresie:

  •     opracowywania projektów procesów inwestycyjnych wykorzystujących elementy hydrauliki siłowej,
  •     opracowywania i optymalizacji procesów technologicznych
  •     opracowywania procesów kontroli parametrów cieczy
  •     kompleksowego uruchamiania u naszych partnerów nowych linii produkcyjnych wykorzystujących układy hydrauliczne

Hydraulika siłowa nie ma przed nami tajemnic.

whatsapp