Historia

13_small.png

HYDROPRESS. Bez przestojów od 1997 roku. 

 

Już ponad 20 lat dostarczamy Państwu wysokiej jakości wyroby i rozwiązania z branży hydrauliki siłowej. Nadrzędnym celem naszego działania zawsze była satysfakcja partnerów handlowych. W konsekwencji właśnie dbałość o Państwa zadowolenie pozwoliła nam rozwinąć firmę do dzisiejszych rozmiarów.

Gdy w 1997 r. Hydropress stawiał pierwsze kroki, firma zatrudniała zaledwie 2 osoby a siedzibę stanowiły pomieszczenia o łącznej powierzchni 60 m2. W miarę zdobywania kolejnych zadowolonych klientów i poszerzania zasięgu działania podejmowaliśmy odważne decyzje, które przy wsparciu konsekwentnych działań sprzedażowych zaowocowały dynamicznym rozwojem naszej firmy. 

 

Dziś możemy się pochwalić 13 lokalizacjami na terenie kraju, jednym oddziałem zagranicznym oraz nowoczesnym centrum magazynowo-logistycznym o łącznej powierzchni 5000 m2. Firma z powodzeniem wspiera cele rozwoju wyznaczone przez UE i korzysta ze środków unijnych współfinansujących realizowane przez Hydropress inwestycje. 

W ciągu kilkunastu lat działalności poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi projektowania oraz produkcję przewodów ciśnieniowych i całych zespołów hydraulicznych. Spełniając oczekiwania kontrahentów uruchomiliśmy mobilny serwis świadczący usługi w dowolnej lokalizacji. Obecnie w sieci Hydropress zatrudniamy niemal stu zaangażowanych pracowników i obsługujemy tysiące kontraktów rocznie. 

whatsapp