PLASTPOL największe w Europie Środkowej Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Targi PLASTPOL, które odbyły się w dniach 21-24. maja 2024 r., to międzynarodowe wydarzenie, dedykowane branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

 

W tym roku tematem przewodnim wydarzenia była energooszczędność – gorący temat ostatnich 2 lat. Producenci i usługodawcy odpowiedzieli na potrzebę minimalizacji zużycia prądu, wykorzystując najnowsze zdobycze technologiczne. Na hali targowej wystawiono i uruchomiono setki maszyn, przede wszystkim wysokotechnologiczne wytłaczarki, wtryskarki do tworzyw sztucznych i roboty. Wiele z nich miało tu swoje europejskie premiery. 

 

Zasilacze, przewody i pompy hydrauliczne, a także szybkozłącza to komponenty hydrauliki siłowej, które dbają o właściwe działanie wielu z tych urządzeń. Posiadamy je w naszej ofercie, w znakomitej większości z dostępnością w centralnym magazynie wysokiego składowania, zlokaliizowanym w Elblągu.

Nasi eksperci odbyli podczas targów wiele spotkań biznesowych, zarówno z naszymi obecnymi, jak i potencjalnymi klientami.

 

Wiarygodność i zaufanie - na tych wartościach budujemy wszystkie nasze biznesowe relacje.

Obsługę prowadzimy poprzez kilka oddziałów i kilka biur handlowych, zlokalizowanych w Polsce oraz jeden oddział zagraniczny w Kijowie.

Dzięki tak rozbudowanej własnej sieci handlowej, zapewniamy wsparcie dla naszych partnerów biznesowych w sposób najbardziej dla nich przyjazny.

 

Zapraszamy do kontaktu!

https://hydropress.pl/pl/kontakt

whatsapp