Inżynier hydrauliki siłowej - Trójmiasto/Rumia

INŻYNIER HYDRAULIKI SIŁOWEJ

  1. Miejsce pracy:
    • Trójmiasto/Rumia.
  2. Opis stanowiska:
    • doradztwo produktowe, projektowe i techniczne,
    • wykonywanie projektów, schematów i rozwiązań technicznych w zakresie hydrauliki siłowej,
    • tworzenie nowych i optymalizacja istniejących dokumentacji,
    • wdrażanie, testowanie i rozruch zaprojektowanych instalacji,
    • współpraca w rozwijaniu nowych grup produktów w zakresie hydrauliki siłowej,
    • współpraca z działem handlowym, logistycznym i produkcyjnym.
  3. Nasze oczekiwania:
    • studia inżynierskie o kierunku: mechanika, budowa maszyn, hydraulika siłowa,
    • znajomość środowiska CAD 2D/3D (pref. z grupy Autodesk),
    • dobra znajomość hydrauliki siłowej, podstawowa znajomość automatyki,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  4. Co możemy zaoferować?:
    • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie,
    • praca w dziale innowacji i rozwoju z nowoczesnymi technologiami,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • szkolenia branżowe,
    • dofinansowanie do karty Multisport.

Pracodawca zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
Prywatność - Warunki