Przedstawiciel handlowy - obszar 2

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

  1. Miejsce pracy:
    • województwo Świętokrzyskie, Lubelskie, Podkarpackie, Małopolskie.
  2. Wymagania:
    • wykształcenie min. średnie,
    • mile widziana wiedza z zakresu hydrauliki siłowej,
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - minimum 2 letnie,
    • umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne,
    • znajomość języka angielskiego,
    • znajomość programów MS Office,
    • prawo jazdy kat. B,
    • pozytywne nastawienie do pracy.
  3. Zakres zadań:
    • pozyskiwanie nowych kontaktów z klientami firm,
    • utrzymywanie stałych relacji biznesowych z klientami,
    • doradztwo techniczne,
    • raportowanie,
    • realizacja planów sprzedaży,
    • przygotowywanie ofert dla klientów,
    • dyspozycyjność oraz komunikatywność.
  4. Firma oferuje:
    • umowę o pracę,
    • atrakcyjny system wynagrodzenia,
    • narzędzia do pracy telefon komórkowy,
    • laptop służbowy,
    • samochód służbowy,
    • szkolenia w ramach oferowanych produktów.
Pracodawca zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
Prywatność - Warunki