Możliwości znakowania w Hydropress

Znakowanie to podstawa w procesie szybkiej i dokładnej identyfikacji oraz ewidencjonowania, zarówno poszczególnych elementów, wyrobów gotowych, narzędzi, urządzeń, jak i maszyn wykorzystywanych w przemyśle.

Hydropress zainwestował w znakowarki laserową, oraz mikroudarową. Są to znakowarki o bardzo szerokiej gamie zastosowań przeznaczone do precyzyjnego znakowania i grawerowania wszelkiego rodzaju materiałów. Z powodzeniem mogą obrabiać standardowe metale oraz ich stopy (żelazo, miedź, aluminium, cynk itd.) oraz inne materiały metaliczne. Zapewniają one znakowanie o wysokiej wydajności, trwałości (odporność na ścieranie, ciepło, chemikalia, światło UV), powtarzalności i precyzji.
Urządzenia te świetnie sprawdzają się przy trwałym, szybkim i spersonalizowanym znakowaniu elementów o średnich i dużych rozmiarach, narzędzi, tworzeniu tabliczek znamionowych oraz przy obróbce materiałów niemetalicznych typu plastiki, plexi itp.

Dzięki znakowarkom mamy możliwość naniesienia dowolnego oznaczenia wg. życzenia klienta np. wszelkiego rodzaju rodzaju kodów, opisów, znaków, logotypów czy numerów seryjnych, które ściśle określają wyrób, jego producenta, markę, datę jego produkcji, bądź informacje umożliwiające łatwą identyfikację danej części czy podzespołu. Zainwestuj w niezawodność swoich linii technologicznych i zapytaj opiekuna handlowego o usługę grawerowania laserem – dzięki trwałemu znakowaniu ograniczysz ilość nieplanowych postojów i nie zapomnisz o przeglądzie lub wymianie komponentu. 

whatsapp