EKOTECH Kielce 2024 - targi to dobre miejsce do networkingu biznesowego

W dniach 10-11.04. 2024r. odbyły się XXIV Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH

 

Podczas targów swoją ofertę każdego roku prezentują wiodące firmy z branży - najlepsi producenci maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarce odpadami, producenci rozwiązań transportu odpadów oraz usług związanych z segregowaniem śmieci.

 

W tym roku wielu wystawców zaprezentowało innowacje, które zrewolucjonizują branżę komunalną, zwiększając efektywność recyklingu z uwzględnieniem ochrony środowiska.

 

Wśród wystawiających się firm sporo uwagi przykuła firma Elkoplast, która  zaprezentowała m.in. Citysolar - inteligentny kosz na odpady, zasilany energią elektryczną. Firma Bartesko pokazała elektryczny pojazd transportowy EWTW 2.02 z osprzętem komunalnym, firma Kärcher wystąpiła z najnowszymi urządzeniami do porządkowania przestrzeni miejskich i przemysłowych, a firma Zeppelin Polska zaprezentowała m.in. w pełni elektryczną, bez emisyjną zamiatarkę.

 

Targi Ekotech to świetna okazja nie tylko do zapoznania się z branżowymi nowinkami, ale także do biznesowych spotkań z obecnymi, czy też potencjalnymi klientami. Hydraulika siłowa odgrywa kluczową rolę w wielu prezentowanych na targach rozwiązaniach. Stosowana jest m.in. w pojazdach służących do hydrodynamicznego czyszczenia sieci kanalizacyjnych. Nie mogło więc zabraknąć handlowców firmy Hydropress na tym wydarzeniu.

 

Mamy za sobą spotkania z naszymi stałymi odbiorcami i kilka obiecujących rozmów z potencjalnymi klientami. Budowanie zaufania i długofalowych relacji biznesowych to klucz do sukcesu w dzisiejszym biznesie, a takie spotkania temu właśnie służą” - podkreśla Tomasz Miłosz, Dyrektor ds. handlowych w Hydropress Hydraulika Siłowa.

 

Podczas targów odbyło się wiele ciekawych konferencji i prelekcji w kontekście zrównoważonego rozwoju i efektywnego zarządzania odpadami, co pokazuje, że branża z dużą odpowiedzialnością podchodzi do swojej roli w ochronie środowiska.

 

whatsapp