Hydraulika siłowa w branży rolniczej - targi AGROTECH

W dniach 8-10.03.2024 r. odbyły się XXIX Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH. Zaprezentowano na nich najnowocześniejsze osiągnięcia branży rolniczej z całego świata.  

 

 

​„Obecność na tego typu wydarzeniach jest elementem naszej strategii biznesowej 2024+” – podkreśla Tomasz Miłosz, Dyrektor ds. Handlowych w Hydropress Hydraulika Siłowa i dodaje – „Widzimy jak dużym zainteresowaniem cieszą się pojazdy, maszyny i urządzenia, w których zamontowane zostały technologie 4.0. Hydraulika siłowa znajduje zastosowanie we wszystkich tych maszynach oraz pojazdach. Jest więc duży potencjał na współpracę. Mamy za sobą obiecujące rozmowy z przedstawicielami marek, które wystawiały się na targach.” 

 

 

Targi pokazują mocny trend, widoczny również w innych branżach, do wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które są coraz łatwiej dostępne i coraz tańsze. Obok tradycyjnych rozwiązań do siewu, zbioru czy zarządzania zbiorami, duże zainteresowanie wzbudziło m.in. wykorzystanie bezzałogowych statków powietrznych do monitorowania stanu upraw. Z roku na rok zwiększa się też udział w rynku autonomicznych maszyn, wykonujących pracę za rolnika.

 

„Pod względem wykorzystania nowych technologii, branża rolnicza pod żadnym względem nie odstaje od innych sektorów gospodarki. Napotykając jednak ostatnio na duże wyzwania, w tym roku rolnictwo z pewnością postawi na optymalizację. My, oferując najwyższej klasy produkty, chcemy wspierać ten proces.” - podsumowuje Tomasz Miłosz, Dyrektor ds. Handlowych w Hydropress Hydraulika Siłowa

 

 

 

 

whatsapp